Styczeń w #Laboratoriach Przyszłości

Projekt: Laboratoria przyszłości

logotyp laboratoria przyszłości

W styczniu na zajęciach #laboratoriaprzyszłości stawialiśmy pierwsze kroki związane z budową modelu domku w skali H0 czyli 1:87 – jest to najbardziej popularna skala, w której są budowane makiety kolejowe.

To dopiero początek, ale mamy nadzieję, że uda się budynek wkrótce wykończyć. Na pewno damy znać jak nam poszło.

W styczniu wykorzystywaliśmy także nasz sprzęt audio-video do uwiecznienia szkolnego balu przebierańców i dyskoteki. Uczniowie klasy 8 wykonywali zdjęcia i kręcili filmiki z tych wydarzeń. Uwieczniliśmy także Wieczór Kolęd, który odbył się w naszej szkole 15 stycznia.

#laboratoriaprzyszlosci #laboratoriaprzyszłości #sp2wisla #czarne #wislaczarne #Wisła

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Styczeń w #Laboratoriach Przyszłości