sekretariat(at)sp2wisla.edu.pl

33 855 3763

Nasi współpracownicy

Pieszka Alicja

język polski

alicja.pieszka@sp2wisla.edu.pl

Dyrektor szkoły:

Wykwalifikowani pracownicy to nasz sprawnie działający zespół, który w przyjaznej atmosferze współpracy podejmuje wszelkie wysiłki, aby dzieci w naszej szkole mogły się realizować. 

Brańka Justyna

wychowanie fizyczne

justyna.branka@sp2wisla.edu.pl

Brodzki Wojciech

Chemia, informatyka

wojciech.brodzki@sp2wisla.edu.pl

Cieślar Anna

język angielski

anna.cieslar@sp2wisla.edu.pl

Kozyra Danuta

fizyka

danuta.kozyra@sp2wisla.edu.pl

Krężelok Elżbieta

historia

elzbieta.krezelok@sp2wisla.edu.pl

Krzok Sylwia

język polski

sylwia.krzok@sp2wisla.edu.pl

Kudzia Piotr

geografia

piotr.kudzia@sp2wisla.edu.pl

Kwiatkowska Katarzyna

psycholog

katarzyna.kwiatkowska@sp2wisla.edu.pl

Legierska Edyta

wychowawca świetlicy

edyta.legierska@sp2wisla.edy.pl

Michalik Aleksandra

nauczanie wczesnoszkolne

aledsandra.michalik@sp2wisla.edu.pl

Michalik Joanna

język angielski

joanna.michalik@sp2wisla.edu.pl

Michalik Marek

religia ewangelicka

marek.michalik@sp2wisla.edu.pl

Pilch Anna

nauczanie wczesnoszkolne

anna.pilch@sp2wisla.edu.pl

Pilch Joanna

wychowawca przedszkola

joanna.pilch@sp2wisla.edu.pl

Rabięcny Elżbieta

Nauczanie wczesnoszkolne

elzbieta.rabiecny@sp2wisla.edu.pl

Sikora Anna

Wychowawca przedszkola

anna.sikora@sp2wisla.edu.pl

Śliwka Sylwia

matematyka

sylwia.sliwka@sp2wisla.edu.pl

Szajtauer Elżbieta

muzyka, świetlica szkolna

elzbieta.szajtauer@sp2wisla.edu.pl

Urbański Tomasz

religia katolicka

tomasz.urbanski@sp2wisla.edu.pl

Zbrożek Agnieszka

język niemiecki

agnieszka.zbrozek@sp2wisla.edu.pl

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

mgr Justyna Brańka