Moja przygoda z Fajniakami

W pierwszym półroczu nauki trwał w naszej szkole konkurs biblioteczny, mający na celu aktywizację czytelniczą uczniów klas I – III. Składał się on z dwóch etapów. Najpierw uczniowie przez 21 dni czytali codziennie w domu dowolną książkę. Ten fakt był potwierdzany przez rodzica w specjalnym zeszycie lekturowym, a w szkole uczniowie za każdy podpis otrzymywali od wychowawcy jedną naklejkę. Wszyscy uczniowie, którzy zebrali komplet 21 naklejek przechodzili do drugiego etapu konkursu, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej lub pisemnej pod tytułem „Moja przygoda z Fajniakami”. Ostatecznie wpłynęło 12 prac. Na początku lutego konkurs został rozstrzygnięty. Oto wyniki:

1 miejsce Jan Procner z klasy I
2 miejsce ex equo Boleslaw Proszewski i Róża Budzyńska, oboje z klasy I
3 miejsce Alicja Forias z klasy III
wyróżnienia: Emilia Dudzik z kl. II, Amelia Kuś z kl. III, Mariusz Szalbót z kl. II i Michał Szarzec z kl. I

Gratulujemy!

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Moja przygoda z Fajniakami