XXXII Rajd Szkoły u Źródeł Wisły

W środę 11.10.2023 r. ruszyliśmy w góry na nasz coroczny Rajd „Szkoły u Źródeł Wisły”. Tym razem był to 32 Rajd, a wybraliśmy się na Trzy Kopce Wiślańskie. Wdrapaliśmy się trzema różami trasami, w zależności od wieku, a na szczycie czekały na nas Panie Kucharki ze smacznym gorącym bograczem. Nie obyło się bez przepytania rajdowiczów […]

Poznaj Polskę na sportowo

W tym roku po raz pierwszy braliśmy udział w Konkursie organizowanym przez PZPN- „Poznaj Polskę na sportowo”. Konkurs sprawdzał wiedzę o polskiej piłce nożnej. Aż 3 dziewczynki z naszej szkoły dostały się do Finału Wojewódzkiego, który odbył się w Chorzowie. Hania Pilch, Ania Szarzec i Amelka Pilch znalazły się w pierwszej 10 naszego Województwa! Gratulujemy!!!