Wyjazd do parku trampolin

1 grudnia klasy 4-8 z naszej szkoły pojechały do Parku Trampolin GOjump w Bielsku-Bialej. Wyruszyliśmy z Czarnego po godzinie 9 i już po 10 byliśmy na miejscu. Trochę czasu zajęły czynności organizacyjne na miejscu, przebranie, zakupienie specjalnych skarpet na trampoliny, ale wszystko sprawnie poszło i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wpuszczenie na salę. Pierwsza godzina upłynęła uczniom na zabawach pod okiem instruktora. Dzieci mogły nauczyć się również nowych sztuczek. Kolejną godzinę uczniowie spędzali już na swobodnej zabawie. Oprócz skoków na różnych trampolinach, dużą popularnością cieszył się basen wypełniony gąbkami, do którego można było skakać do woli. Po dwóch godzinach intensywnej zabawy wyruszyliśmy w drogę powrotną do Wisły. Naszym zdaniem był to wspaniale i aktywnie spędzony czas. Były nawet głosy, żeby takie wyjazdy organizować częściej, z czym dzieci z pewnością się zgodzą.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Wyjazd do parku trampolin