Wirtualna wycieczka do Bydgoszczy

W roku szkolnym 2023/2024 rozpoczęliśmy w naszej szkole innowacyjny projekt, pt. „Cudze chwalimy, swego nie znamy – Poznaj Polskę”, w ramach którego co miesiąc jedna klasa przygotuje prezentację na temat wybranego przez siebie regionu lub miasta Polski. Zachęci nas do odwiedzenia danego miejsca. Forma prezentacji jest dowolna – wszystko zależy od kreatywności uczniów.

We wrześniu rozpoczęliśmy realizację innowacji, a w pierwszą podróż zabrała nas klasa 6, która zachęciła wszystkich do zwiedzenia Bydgoszczy. Według uczniów 6 klasy warte obejrzenia w tym mieście są : Stary Rynek, Exploseum, Wyspa Młyńska, gdzie do dziś przetrwały Spichrze Królewskie, Kościół Św. Ignacego Loyoli, Leśny Park Kultury, Fontanna Multimedialna oraz trzykondygnacyjne Centrum Handlowo-Usługowe „Zielona Arkady”. Uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy podczas apelu 27 września i poradzili sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. W październiku zapraszamy na kolejną wyprawę po Polsce. Już nie możemy się doczekać!

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Wirtualna wycieczka do Bydgoszczy