Wielka Liga Czytelników

Już po raz czwarty nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Wielka Liga Czytelników. W tym roku w szkolnym etapie uczestniczyło 6 uczniów z klas 1 – 7, z czego czworo wywiązało się z zadania konkursowego polegającego na przeczytaniu sześciu książek i rozwiązaniu testów sprawdzających przynajmniej na 80%. Są to:

  • Alicja Forias z klasy I
  • Jonasz Cieślar z klasy IV
  • Paulina Puszyńska z klasy V
  • Natalia Pilch z klasy VII

Po rozwiązaniu testu kwalifikacyjnego okazało się, że naszą szkołę w etapie powiatowym będzie reprezentować Natalia Pilch z kl. VII. Etap powiatowy odbył się 28 lutego w Cieszynie. Natalia zdobyła w teście konkursowym 110 punktów na 150 możliwych do uzyskania. Wynik ten nie zagwarantował przejścia do kolejnego etapu, ale sam udział u konkursie i reprezentowanie naszej szkoły, a także miasta na tak dobrym poziomie jest już dużym sukcesem.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Wielka Liga Czytelników