Pasowanie pierwszoklasistów

W przeddzień Dnia Komisji Edukacji Narodowej w SP 2 w Wiśle Czarnem w poczet pełnoprawnych uczniów zostali przyjęci Pierwszoklasiści. W tej uroczystości wzięli udział rodzice oraz dyrektor MZEAS pani Barbara Szalbot. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności i znajomości zasad zachowania wszyscy zaproszeni zgodnie potwierdzili, że pierwszoklasiści mogą zostać członkami szkolnej społeczności. Pani dyrektor Alicja Pieszka dokonała uroczystego pasowania, a wychowawczyni pani Elżbieta Rabięcny wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy. W imieniu Burmistrza Miasta głos zabrała również pani Barbara Szalbot. Uczniom życzyła sukcesów w zdobywaniu wiedzy i przekazała kolorowe czapeczki oraz dyplomy ufundowane przez Burmistrza. Nauczycielom podziękowała za trud nauczania i wychowania dzieci. Na koniec dzieci otrzymały długo wyczekiwane rożki obfitości, które ufundowali rodzice i odbyła się sesja fotograficzna. Po oficjalnej części odbyło się spotkanie w klasie w gronie rodziców i dzieci. Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Pasowanie pierwszoklasistów