Kulig szkolny

„Jaka pyszna sanna, parska raźno koń. Śnieg rozbija kopytami, sanki dzwonią dzwoneczkami: dzyń, dzyń, dzyń…. ” Tak można by opisać to, co było naszym udziałem we wtorek 5 grudnia. Jako społeczność szkolna nieco wcześniej otrzymaliśmy prezent mikołajkowy od państwa Marioli i Andrzeja Cieślarów Kulig Wisła „U Marioli”, którzy zaproponowali tę atrakcję i zaprosili uczniów i wszystkich pracowników naszej Dwójki na kulig zwieńczony pieczeniem kiełbasek. Pogoda była przepiękna – śnieg, mróz i słońce, widoki i wrażenia niezapomniane, a kiełbaski i herbatka przepyszne. Bardzo, bardzo dziękujemy za tę przyjemność, bo chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji jechać tak licznie na kulig w tym samym czasie. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie nam aż ośmiu zaprzęgów, za przejażdżkę, poczęstunek i za przemiłą atmosferę w Waszej kolybie. „Kuligi u Marioli są SUPER!