Konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”

W związku z zaproszeniem, jakie wpłynęło do naszej świetlicy, zachęcającym do wzięcia udziału w XXIII Edycji Międyświetlicowego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna” organizowanego przez ZSP nr 11 w Gliwicach, chętnie zabraliśmy się do wykonania prac konkursowych. Kartki świąteczne wykonało ośmioro uczniów z klasy pierwszej i drugiej naszej szkoły. Byli to: Milena Poljak, Hanna Bogusławska, Róża Budzyńska, Bolesław Proszewski, Michał Szarzec, Emila Pilch, Lena Procner oraz Emilia Dudzik.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w kategorii klas I wywalczyliśmy pierwsze miejsce! Zwycięską kartkę wykonał Michał Szarzec. Jesteśmy dumni. Gratulujemy 😊

Warto wspomnieć, że do konkursu przystąpiło 37 szkół podstawowych z województwa śląskiego, razem nadesłano 247 prac z klas 1 – 6.

Edyta Legierska

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”