Gminne Zawody z Mini Piłki Ręcznej

Dnia 27.I.2016 roku odbyły się Gminne Zawody z Mini Piłki Ręcznej dziewcząt. Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę to: Aleksandra Procner, Marta Bagińska, Paulina Szarzec, Dominika Cieślar, Karolina Szalbot, Wiktoria Gredka, Patrycja Heczko, Natalia Pilch, Kinga Cieślar oraz Magda Stefańska. Od początku zawodów byłyśmy faworytkami spotkania, ponieważ wygrywałyśmy kolejno każdy rozegrany mecz ze szkołami z Centrum, Malinki i Głębiec. Ostatnim przeciwnikiem były zawodniczki ze szkoły podstawowej z Jawornika. Nasze dziewczyny były pewne zwycięstwa, niestety zabrakło im koncentracji i sił. Ostatecznie nasza szkoła i szkoła z Jawornika miała tyle samo zwycięstw i porażek, jednakże zadecydowała różnica bramek. Nasze dziewczyny zdobyły wicemistrzostwo, czyli II miejsce w Gminnych Zawodach z Mini Piłki Ręcznej. Gratulujemy!

Aleksandra Forias

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Gminne Zawody z Mini Piłki Ręcznej