Finał konkursu „Szkoła marzeń”

15 czerwca 2015 r. w Sejmie odbył się finał konkursu „Szkoła marzeń”, zorganizowanego przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci. W konkursie wzięło udział ponad 7500 uczestników, spośród których parlamentarzyści do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowali 662 prace. Wszyscy autorzy prac wybranych do etapu ogólnopolskiego wzięli udział w uroczystym finale konkursu. W finałowej gali nagrodzono ostatecznie 29 osób oraz wyróżniono 67 prac. Dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem – Marta Bagińska i Karolina Szalbot, znalazły się w gronie finalistów, a Marta dodatkowo zdobyła wyróżnienie za pracę o szkole pod wodą. W Sali Kolumnowej Sejmu dziewczyny wraz z innymi finalistami odebrały dyplomy i upominki oraz spotkały się z dyplomatami, którzy opowiadali o szkołach w swoich krajach. Po głównej uroczystości uczennice zwiedziły parlament oraz wzięły udział w głosowaniu w Sali Plenarnej Senatu.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Finał konkursu „Szkoła marzeń”