Dzień sportów zimowych

21 marca uczniowie SP nr 2 w Wiśle Czarnem wraz z opiekunami pożegnali zimę na sportowo. W tym dniu skorzystaliśmy z zaproszenia państwa Grażyny i Romana Cieślarów i udaliśmy się do Ośrodka Narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej. Uczniowie jeżdżący na nartach lub snowboardzie mogli skorzystać za darmo z dużego i małego wyciągu, natomiast pozostali spędzili ten czas bawiąc się na śniegu oraz zjeżdżając na sankach i „jabłuszkach” z górki obok wyciągu. W każdej chwili mogliśmy się też ogrzać w restauracji Akwarium, skąd roztacza się piękny widok na cały stok. Po tak aktywnie spędzonym czasie, wszyscy ochoczo skorzystali z pysznego posiłku ufundowanego nam przez Radę Rodziców. Wymarzona pogoda, dobre jedzenie i miła atmosfera sprawiły, że był to wspaniały czas spędzony na świeżym powietrzu. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań, aby dzieci mogły skorzystać z tych atrakcji zupełnie za darmo. Państwu Grażynie i Romanowi Cieślarom za zaproszenie i ugoszczenie nas na „Złotym Groniu”, państwu Joannie i Leszkowi Pilchom za nieodpłatne wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie posiłku.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Dzień sportów zimowych