Dzień Dziecka w SP2

W naszej szkole Dzień Dziecka obchodziliśmy nieco na raty. 2 czerwca klasy 1-3 odwiedziły Centrum Edukacji Ekologicznej, żeby wziąć udział w bardzo ciekawych warsztatach dotyczących pszczelarstwa, podczas których dzieci degustowały miód i wykonały świece z pszczelego wosku. Następnie uczniowie wraz z wychowawczyniami udali się do centrum Wisły, gdzie delektowali się lodami, a na koniec z zainteresowaniem zwiedzali wystawę LEGO.

Natomiast klasy starsze w ramach obchodów Dnia Dziecka 6 czerwca udały się do kina w Bialsku Białej. Do wyboru uczniowie mieli dwa filmy, w zależność od indywidualnych preferencji: „Fantastyczne zwierzęta. Tajemnica Dumbledore’a” oraz „Pan wilk i spółka”. Z relacji wynika, że zdecydowana większość wróciła do domu zadowolona i usatysfakcjonowana, natomiast pozostała grupka po prostu cieszyła się, że nie było w tym dniu lekcji.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Dzień Dziecka w SP2