Dni Życzliwości w SP2

21-24 listopada odbywały się w naszej szkole Dni Życzliwości.

W tych dniach czuć było aurę życzliwości zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Dzieci zaangażowały się do działań z wielką ochotą. Każda klasa bawiła się w „cichego życzliwego” – wybierając potajemnie kolegę lub koleżankę, należało przez te dni być szczególnie życzliwym, pomocnym i uprzejmym. Na szkolnym korytarzu stanęła tablica do umieszczania miłych pozdrowień, sentencji i życzeń. Można było również zabrać ze sobą „miłe słowo” i podać dalej. Na drzwiach sal lekcyjnych, zauważalne były hasła promujące życzliwość i tolerancję. W poszczególnych klasach odbyło się głosowanie na najbardziej przyjacielskiego i uprzejmego kolegę lub koleżankę. Oto najżyczliwsi: klasa 1 – Szymon, klasa 2 – Hania, klasa 3 – Adam, klasa 4 – Michał, klasa 5 – Emilka P., klasa 6 – Kasia, klasa 7 – Sumaya, klasa 8 – Wiktoria. Wybrani otrzymali milusie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. To był miły czas. Miejmy nadzieję, że zasiane ziarno życzliwości i tolerancji pozostanie w nich na dłużej.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Dni Życzliwości w SP2