A my nadal wędrujemy…

To już ostatnia z zaplanowanych wycieczek po przysiółkach Czarnego. W piątek 12 czerwca wyruszyliśmy na Czupel. Przewodnikami byli Bartek z kl. II i Estera z kl. III. W samo południe, po obiedzie wyszliśmy w kierunku zapory, a potem poboczem drogi do szkółki. Oczywiście pogoda sprzyjała, bo mamy szczęście, więc nie mogło obyć się bez lodów. Dziękujemy pani Monice  Opiekę w czasie wędrówki sprawował tez pan Witucki. Wspinając się już na Czupel spotkaliśmy państwa Asię i Leszka Pilchów wraz z pieskiem. To oni pokazali nam okolicę i wyjaśnili nazwy przysiółków. Przeszliśmy przez Szyję dalej w górę i doszliśmy do domu Bartka i jego rodziców. Tam oczywiście przystanek i pyszny poczęstunek, za który bardzo dziękujemy. Potem przeszliśmy koło domu państwa Ziołów do chatki na szczycie Czupla. Następnie Estera zaprosiła na oglądanie małych kotków do swojego gospodarstwa. Od domu Estery przez Chraścinkę, potem koło domu Dawida Pilcha zeszliśmy w dół przez las do doliny Czarnego. Wycieczka była bardzo udana. Dziękuję rodzicom, którzy wzięli w niej udział. Elżbieta Rabięcny – wychowawca klasy II.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

A my nadal wędrujemy…