Zawody międzygminne

Dnia 26.I.2015 roku odbyły się Międzygminne Zawody w Mini Piłkę Koszykową dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki, które brały udział w Zawodach Międzyszkolnych: Katarzyna Cieślar, Marcelina Samiec, Laura Dybek, Aleksandra Procner, Marta Bagińska, Paulina Szarzec, Karolina Szalbot, Dominika Cieślar, Wiktoria Gredka, Wiktoria Martynek, Magda Stefańska i Karolina Bączek. Mimo, iż walczyliśmy z trudnymi przeciwnikami, naszym dziewczynom do ostatnich sekund nie zabrakło woli walki. Ostatecznie, po raz pierwszy w historii naszej szkoły w Zawodach Międzygminnych w Mini Piłkę Koszykową zajęliśmy piękne II miejsce! Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy! Uczniów przygotowała mgr Aleksandra Forias.