XX konkurs recytatorski Latosi Pogwarki w Białce

12 marca w ramach szkolnych obchodów Dnia Dziadków odbył się już po raz 20 recytatorski konkurs gwarowy Latosi Pogwarki w Białce. W tym roku przystąpiło do niego 9 uczestników z klas II – VI. Po zaprezentowaniu się wszystkich uczniów jury w składzie Julia Troszok, Marta Procner i Alicja Pieszka udało się na naradę, w wyniku której okazało się, że w tym roku I miejsce zajął Adam Pilch z kl. II, II miejsce Klaudia Szalbot z kl. V, III miejsce Jonasz Cieślar z kl. V. Jury przyznało także wyróżnienie Wiktorii Madzi z klasy V. Jak co roku w wyniku ogólnego głosowania przyznana została także nagroda publiczności, która przypadła Klaudii Szalbot. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Wiśle oraz Spółdzielnię Uczniowską.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

XX konkurs recytatorski Latosi Pogwarki w Białce