Wycieczka do Wrocławia klas 4-6

Projekt: Poznaj Polskę

W dniach 20-21.06 uczniowie klas IV-VI udali się na wycieczkę do Wrocławia, w ramach projektu „Poznaj Polskę”. Dzięki udziałowi w projekcie wycieczka została w 80% sfinansowana ze środków MEiN zabezpieczonych w ramach Polskiego Ładu.

Wyruszyliśmy wcześnie rano przy pięknej, słonecznej pogodzie, z wyśmienitymi humorami. We Wrocławiu przywitała nas burza i deszcz, ale mimo to udało nam się zwiedzić Wrocławskie Zoo wraz z Afrykarium, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego, zespół historycznego centrum (Ostrów Tumski, wyspa Piasek, Rynek Starego Miasta) a także Panoramę Racławicką. Pomimo bardzo intensywnego pierwszego dnia, w kolejnym czekały na nas znów ciekawe miejsca do zwiedzania: Hala Stulecia, Hydropolis- centrum wiedzy o wodzie, Muzeum Pana Tadeusza, a na koniec wyjazd na 49. piętro wieży Sky Tower, z której mogliśmy podziwiać piękną panoramę Wrocławia.  Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do Wisły.  

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Wycieczka do Wrocławia klas 4-6