Wiosenny koncert dla Przyjaciół szkoły

25 kwietnia odbył się coroczny koncert dla Przyjaciół szkoły. Uroczystość zgromadziła licznych gości – dopisali członkowie rodzin uczniów oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z naszą placówką. Urząd Miejski w Wiśle reprezentowali: Dyrektor MZEAS Barbara Szalbot oraz Sekretarz Miasta Sylwester Foltyn, Nadleśnictwo Wisła – Marcin Gunia, a Koło Gospodyń panie Marta Raszka i Maria Pilch. Gościliśmy także dyrektorów wiślańskich szkół – Gabrielę Polok-Otawę z ZS nr 1 w Centrum oraz Barbarę Stefańską z ZSP nr 1 w Głębcach.

W tym roku w programie przeważały układy taneczne, ale nie zabrakło także recytowania wierszy, scenek, piosenek oraz utworów instrumentalnych. Zgromadzeni mogli obejrzeć występy dziewczynek uczęszczających na zajęcia kółka tanecznego XDance, swój program przedstawiły też dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy III i VII. Uczniowie klasy I i II zagrali na dzwonkach chromatycznych, a piątoklasiści na dzwonkach ręcznych. Nie zabrakło także występów solowych – Magdalena Stefańska wykonała utwór na gitarze, a siostry Miriam i Zuzia Pilch na fletach. Swój solowy występ zaprezentowała także nowa uczennica kl. V Maryna Babak, która zaśpiewała solo piosenkę ukraińską. Następnie Anna Pilch opowiedziała o wyjeździe uczniów naszej szkoły na Olimpiadę Kreatywności, a grupa piątoklasistów zaprezentowała swoją scenkę przygotowaną na tę okazję. Na koniec zebrani obejrzeli skłaniające do refleksji przedstawienie o tematyce ekologicznej. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy koncertu mogli skorzystać z poczęstunku.

Dziękujemy naszym gościom za tak liczne przybycie. To wspaniałe, że szkoła w Czarnem ma tak wielu przyjaciół.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Wiosenny koncert dla Przyjaciół szkoły