Tego jeszcze nie było!

Dnia 13.I.2015 roku zawodnicy naszej szkoły pojechali na Międzyszkolne Zawody w Mini Piłkę Koszykową. Zawody organizowane były jednego dnia zarówno dla chłopców jak i dziewcząt. Męską drużynę reprezentowali: Krzysztof Czernecki, Jakub Cieślar, Łukasz Nowak, Szymon Pruszyński, Krzysztof Pilch, Dawid Bujok, Michał Pilch, Adam Cieślar, Cezary Cieślar i Oliwier Bujok. Zawodniczki to: Katarzyna Cieślar, Marcelina Samiec, Laura Dybek, Aleksandra Procner, Marta Bagińska, Paulina Szarzec, Karolina Szalbot, Dominika Cieślar, Wiktoria Gredka, Wiktoria Martynek, Magda Stefańska i Karolina Bączek. Mimo, że chłopcy byli jednymi z najniższych zawodników wśród wszystkich biorących udział w zawodach, zajęli III miejsce. Dziewczyny natomiast obroniły tytuł mistrzowski z poprzednich zawodów i ku zdziwieniu zawodniczek z innych szkół, po raz kolejny zdobyły złoto, awansując tym samym do kolejnego etapu, czyli Zawodów Międzygminnych.. Dodatkowym sukcesem jest fakt, że Katarzyna Cieślar została najlepszą zawodniczką całych zawodów! Gratulujemy! Uczniów przygotowała mgr Aleksandra Forias.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Tego jeszcze nie było!