Szkolne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

W środę, 25 maja, o godzinie 12:00 odbyły się I Szkolne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych dla uczniów naszej szkoły z klas II- VI. Profesjonalny pomiar czasu zapewniła nam firma Xtraining, a medale i nagrody rzeczowe ufundowała Rada Rodziców. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. W klasie II wśród dziewcząt miejsca na podium zapewniły sobie:  Joanna Sztwiertnia, Zuzanna Wierzba i Paulina  Puszyńska. Natomiast spośród chłopców najlepsi okazali się: Jan Cieślar, Dawid Heczko i Tomasz Samiec. W klasie III bezkonkurencyjne były: Diana Cieślar – najlepszy czas w klasyfikacji generalnej klas II-III, Hanna Pilch oraz Wiktoria Wisełka. A najszybsi chłopcy to: Beniamin Cieślar – najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej klas II-III, Dawid Wisełka i Samuel Leśniewski. Klasy IV- VI miały do przebiegnięcia dłuższy dystans, ale nawet to nie pokrzyżowało planów najlepszym. W klasie IV medalowe miejsca zapewniły sobie: Estera Bujok, Elżbieta Kuś oraz Natalia Pilch. W kategorii chłopców nie do pokonania byli: Mikołaj Giza, Jarosław Pilch i Dawid Wisełka. W klasie V jest trzech chłopców, więc wszyscy stanęli na podium: Cezary Cieślar, Oliwer Bujok oraz Filip Bujok. Wśród dziewcząt najlepsze były: Anna Mosler, Karolina Bączek i Wiktoria Martynek. Najlepsze wyniki uzyskali najstarsi zawodnicy z klasy VI. Były to: Aleksandra Procner – najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej, Marta Bagińska oraz Karolina Szalbot. Medalowe miejsca wśród chłopców uzyskali: Grzegorz Wisełka – najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej, Dawid Cieślar i Szymon Zapała. Gratulujemy i zapraszamy za rok!

Aleksandra Forias

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Szkolne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych