Sukces naszych zawodników

Dnia 03.XII.2014 roku odbyły się Międzyszkolne Zawody w Mini Piłkę Ręczną dziewcząt, w których udział wzięły uczennice wszystkich WIŚLAŃSKICH szkół. Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Cieślar, Marcelina Samiec, Laura Dybek, Aleksandra Procner, Marta Bagińska, Paulina Szarzec, Karolina Szalbot, Dominika Cieślar, Wiktoria Gredka, Wiktoria Martynek, Magda Stefańska i Karolina Bączek. Wszystkie zawodniczki były dobrze przygotowane, ale ogromna motywacja i umiejętności naszych dziewczyn sprawiły, że zwyciężyłyśmy w całym turnieju i awansowałyśmy do Zawodów Międzygminnych.. Zawodniczki weszły na boisko z okrzykiem bojowym „SP2 DZIŚ WYGRA!” i bez większych problemów zrealizowały swój plan. Gratulujemy! Uczniów przygotowała mgr Aleksandra Forias.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Sukces naszych zawodników