Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Słoneczny i radosny poranek towarzyszył naszym uczniom w czasie uroczystości  rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie rozpoczęliśmy wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie dyrektor Elżbieta Szajtauer przywitała zebranych, a następnie przedstawiła nauczycieli i pracowników naszej placówki. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej poproszone zostały na środek i otrzymały upominki z okazji rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas, by spotkać się z wychowawcami, życząc sobie dobrego, spokojnego i pomyślnego roku. Nasza szkoła ma piękną i bogatą historię. Wszyscy wspólnie ją tworzymy, wszyscy w bardzo znacznym stopniu mamy wpływ na to, jak się rozwija i w jakim kierunku prowadzone są jej działania. Dlatego już dziś wiemy, że to będzie dobry rok szkolny, ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nami współczesny świat. W tym miejscu pragniemy także podziękować panu Tomaszowi Bujokowi – Burmistrzowi Miasta Wisła oraz Radzie Miasta Wisła za wyrażenie zgody na otwarcie klasy pierwszej, mimo niespełnionego kryterium dotyczącego liczebności klas.

Elżbieta Szajtauer

 

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017