Poezja i proza w języku Shakespeare’a

25 kwietnia odbył się powiatowy konkurs recytatorski „Poezja i proza w języku Shakespeare’a” organizowany przez Zespół Szkół w Zebrzydowicach. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Mikołaj Giza z klasy V oraz Jakub Witucki z klasy IV. Okazało się, że w tym roku wykazali się stuprocentową skutecznością, ponieważ obaj zostali laureatami konkursu – Mikołaj zajął II miejsce, a Kuba III w swojej kategorii wiekowej i obaj zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursu, który odbył się 29 maja w Zabrzu. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że na szczeblu wojewódzkim Jakub Witucki otrzymał wyróżnienie! Uczniów przygotowała mgr Marta Procner. Gratulujemy!

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Poezja i proza w języku Shakespeare’a