Pasowanie pierwszoklasistów

Do szkolnej społeczności SP2 w Wiśle Czarnem dołączyła w tym roku jedenastka wspaniałych, pełnych zapału uczniów. 28 września 2021 roku odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Dzieci przygotowały program artystyczny w formie teatrzyku na podstawie utworu H. Bechlerowej „O Jasiu, pszczole, wietrze i dzięciole”, a także piosenkę „Przecież jest na świecie szkoła”. Uczniowie zaprezentowali lekcję, jaką dostał Jasiu-leń od mieszkańców lasu. Obiecali również, że nie będą się lenić, ale z zapałem będą pracować, uczyć się i wspierać nawzajem.

Do grona naszej szkolnej społeczności przyjęli pierwszoklasistów Pani Dyrektor Alicja Pieszka, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Jonasz Cieślar (przewodniczący szkoły) i Paulina Puszyńska (zastępca) oraz uczniowie klasy 2. Dzieci zostały obdarowane pięknymi prezentami współfinansowanymi przez Radę Rodziców, za co dziękujemy. A naszym uczniom życzymy samych sukcesów na szkolnej drodze.

Wychowawczyni klasy I Anna Pilch

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Pasowanie pierwszoklasistów