Pasowanie pierwszoklasistów

Jak nakazuje coroczny obyczaj w SP2 w Czarnem odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów szkoły. Uroczystość odbyła się w środę 9 października. Oprócz wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców przybyli na nią także dziadkowie naszych najmłodszych. Aby przekonać wszystkich, że zasługują na miano uczniów, pierwszoklasiści wykazali się swoją wiedzą i umiejętnościami. Śpiewali po polsku i po angielsku, prezentowali zawartość swoich tornistrów, omówili zasady bezpiecznego zachowania w szkole i poza nią. Udowodnili też, że świetnie uczą się na pamięć oraz że potrafią dbać o przyrodę i środowisko. Wszyscy zaproszeni jednogłośnie orzekli, że pierwszaki zasługują na miano uczniów, więc pani dyrektor Elżbieta Szajtauer dokonała uroczystego pasowania siedmiu pierwszoklasistów.  Po tej uroczystej chwili wreszcie przyszła pora na punkt kulminacyjny w postaci rogów obfitości pełnych smakołyków i przyborów szkolnych. Wszyscy życzymy najmłodszym uczniom dobrego czasu spędzanego w naszej szkole, samych sukcesów w nauce oraz wielu wspaniałych przyjaciół na długie lata.

wychowawczyni klasy I

Elżbieta Rabięcny

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Pasowanie pierwszoklasistów