Ogólnopolski konkurs „Szkoła Marzeń”

Dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego konkursu “Szkoła marzeń” i zostały jego laureatkami. Są to Marta Bagińska oraz Karolina Szalbot z klasy V. Dziewczyny w nagrodę pojadą wraz z rodzicami do Warszawy, gdzie 15 czerwca, w budynku Sejmu, odbędzie się finał konkursu, podczas którego dowiemy się, czy nasze uczennice zdobyły dodatkowo wyróżnienia. Już teraz serdecznie gratulujemy im tego ogólnopolskiego sukcesu!

Organizatorem konkursu jest Parlamentarny Zespół ds. Dzieci, działający przy Senacie RP. Zgłosiło się do niego 7,5 tys. uczestników, a na etapie okręgowym w jego przeprowadzenie zaangażowało się 91 biur senatorskich i poselskich. Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowano 662 prace zarówno plastyczne, jak i literackie. Jury postanowiło nie wskazywać zwycięzców i przyznać równorzędne nagrody laureatom etapu ogólnopolskiego, a także ponad 20 wyróżnień.

Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 11 uczniów z klas IV – VI:

Karolina Bączek z kl. IV (kategoria literacka),
Filip Bujok z kl. IV (kategoria plastyczna),
Oliwer Bujok z kl. IV (kategoria plastyczna),
Wiktoria Martynek z kl. IV (kategoria literacka),
Magdalena Stefańska z kl. IV (kategoria literacka),
Marta Bagińska z kl. V (kategoria literacka),
Dominika Cieślar z kl. V (Kategoria literacka),
Karolina Szalbot z kl. V (kategoria literacka),
Paulina Szarzec z kl. V (kategoria literacka),
Aleksandra Procner z kl. V (kategoria literacka),
Laura Dybek z kl. VI (kategoria literacka).

Przebieg konkursu w szkole koordynowała mgr Alicja Pieszka, która także konsultowała pomysły uczestników oraz sprawdzała napisane prace.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Ogólnopolski konkurs „Szkoła Marzeń”