Narciarski Bieg Retro

31 stycznia 2016r. w Wisle odbył się „Narciarski Bieg Retro”. Komandorem biegu był Józef Łuszczek- polski biegacz narciarski, dwukrotny medalista mistrzostw świata. W tej imprezie nie mogło zabraknąć naszej szkolnej delegacji, która w to niedzielne popołudnie reprezentowała nas w Ośrodku Sportowym „Jonidło”. Mimo nienajlepszej aury cztery uczennice klasy szóstej: Marta Bagińska, Dominika Cieślar, Aleksandra Procner i Paulina Szarzec pod opieką mgr Aleksandry Forias wzięły udział w biegu. Impreza rozpoczęła się na Placu Hoffa w Wiśle, gdzie wszyscy mogli się zapisać, odbyło się smarowanie nart i uczniowie kierowali się na Jonidło. Wśród atrakcji jak Międzynarodowy Bieg Sztafetowy na „Cumlokach”, Bieg Retro cały czas grała kapela góralska. Atmosfera imprezy była bardzo dobra, wszystkim dopisywały dobre humory; czekamy na kolejną imprezą za rok

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Narciarski Bieg Retro