Nagroda Burmistrza oraz Nagrody Dyrektora Szkoły dla naszych uczennic

17 października, z okazji miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone Nagrody Burmistrza oraz Nagrody Dyrektorów Szkół dla uczniów wyróżniających się pod względem osiągnięć w nauce oraz odznaczających się wzorowym zachowaniem. W gronie wyróżnionych znalazły się także cztery ósmoklasistki z naszej szkoły.

Nagrodę Burmistrza otrzymała Lidia Cieślar, zaś Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 Martyna Pilch, Klaudia Szalbot oraz Wiktoria Witucka.

Podczas spotkania gratulacje z rąk burmistrza otrzymali także nauczyciele, którzy zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego. W tym gronie znalazła się również jedna nauczycielka naszej szkoły – pani Sylwia Śliwka, która w wakacje uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego.

Gratulujemy!

Lidia Cieślar wraz z rodzicami oraz burmistrzem i przewodniczącym Rady Miasta
Uczennice, które otrzymały Nagrodę Dyrektora SP2
Sylwia Śliwka w gronie nauczycieli, którzy uzyskali stopień nauczyciela dyplomowanego

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Nagroda Burmistrza oraz Nagrody Dyrektora Szkoły dla naszych uczennic