Mistrzostwa w tenisie stołowym

Dnia 30. 10. 2013 r. w czwartek odbyły się Mistrzostwa Wisły Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt. Reprezentantami naszej szkoły byli: Alina Giza, Marianna Pękala, Sara Bujok, Zbyszek Michalik, Tymek Pilch i Andrzej Heczko. W kategorii chłopców nasza szkoła zdobyła 70 punktów i zarazem III miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, iż zawodnikom zabrakło tylko jednego punktu, aby uplasować się na II miejscu. Dziewczęta natomiast zdobyły 66 punktów, co również wskazywało na III miejsce. Niestety taką samą ilość punktów zebrały reprezentantki ze szkoły z Jawornika. W wyniku zaistniałej sytuacji sędziowie musieli wyłonić brązowych medalistów na podstawie sumy punktów najlepszej zawodniczki z obu drużyn. Po ostatecznym podliczeniu nasze dziewczęta zajęły IV miejsce. Szczególne wyróżnienie należy się Zbyszkowi Michalikowi, który w klasyfikacji generalnej był drugim najlepszym zawodnikiem całych zawodów! Brawo Zbyszek! Uczniów przygotowała mgr Aleksandra Forias. Gratulacje!

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Mistrzostwa w tenisie stołowym