Mini-piłka nożna

Dnia 10.10.2013r. w czwartek odbyły się Mistrzostwa Wisły Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej chłopców. Reprezentantami naszej szkoły byli: Zbyszek Michalik, Tymek Pilch, Krzysiek Czarnecki, Łukasz Nowak, Andrzej Heczko, Dawid Bujok, Kuba Cieślar, Dawid Cieślar, Szymon Zapała, Michał Pilch i Adam Cieślar. Pierwszy mecz rozegraliśmy ze szkołą z centrum i od razu zwyciężyliśmy, co pozwoliło nam uwierzyć, że zdobycie I miejsca jest w naszym zasięgu. Następną drużyną z którą musieliśmy się zmierzyć był zespół ze szkoły z Malinki, ale również ten przeciwnik nie sprawił nam większych problemów. Kolejny wygrany mecz ze szkołą z Głębiec utwierdził nas w przekonaniu, że tylko zawodnicy z Jawornika mogą odebrać nam zwycięstwo w całym turnieju. Rywlizacja była bardzo wyrównana i tylko dwie bramki na rzecz przeciwników zadecydowały o naszej przegranej. Ostatecznie nasza szkoła zajęła pewne II miejsce w klasyfikacji generalnej. Uczniów przygotowała mgr Aleksandra Forias. Gratulujemy!

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Mini-piłka nożna