Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

11 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 w Wiśle Głębcach odbył się coroczny Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. W tym roku naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów:

  • Witold Skrzydłowski z kl. 5
  • Patrycja Heczko z kl. 8
  • Natalia Pilch z kl. 8
  • Oliwia Żegunia z kl. 8

Tegoroczne dyktando okazało się dość trudne z uwagi na obecność w tekście wielu obcojęzycznych nazwisk znanych artystów, dlatego też nie było bezbłędnej pracy. Po poprawieniu wszystkich błędów przez komisję konkursową okazało się, że najbliżej ideału była uczennica naszej szkoły – Oliwia Żegunia, która tym samym zajęła I miejsce. Tuż za nią, na drugim miejscu uplasowała się Patrycja Heczko, a dodatkowo wyróżnienie zdobył Witek Skrzydłowski. Tak więc w tym roku nasi uczniowie zdominowali konkurs, co bardzo nas cieszy. Gratulujemy tak wielkiego sukcesu!

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny