Konkurs My-aktywni-kreatywni

Uczniowie klasy V wzięli udział w ogólnopolskim konkursie MY-AKTYWNI-KREATYWNI, organizowanym już po raz trzeci przez Dream Park Ochaby. W tegorocznej edycji uczniowie klas IV – VI mieli za zadanie napisać wspólnie list, w którym należało opisać wizytę w domu, który stoi do góry nogami. Na konkurs w tej kategorii wpłynęło około 300 prac.

Nad listem uczniowie pracowali pod opieką wychowawczyni. Każdy mógł podać swój pomysł, który po akceptacji wszystkich uczniów był uwzględniany podczas pisania listu. Kiedy praca była gotowa, pięknie przepisał ją Krzysztof Pilch, a Kasia Cieślar ozdobiła go pracą plastyczną związaną z przedstawioną tematyką. Następnie wszyscy uczniowie własnoręcznie się podpisali i list został wysłany.

20 marca zostały ogłoszone wyniki konkursu i okazało się, że piątoklasiści z naszej szkoły zdobyli główną nagrodę – bezpłatny wstęp uczniów całej klasy do Parku Rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach oraz możliwość korzystania ze wszystkich znajdujących się na jego terenie atrakcji czyli:

  • zwiedzanie parku miniatur oraz dinozaurów wraz z przewodnikiem,
  • zwiedzanie pierwszego w Europie Oceanarium Prehistorycznego,
  • zwiedzanie Domu do Góry Nogami,
  • korzystania z parku linowego,
  • seans w kinie 6D,
  • korzystanie z zabawy w kulach sferycznych,
  • korzystanie ze skoków na Eurobungee i trampolinach,
  • korzystanie z zabawy na dużych dmuchanych zamkach i placach zabaw,
  • wstęp do Kukurydzianego Labiryntu.

Teraz już tylko pozostaje wybrać termin wyjazdu i cieszyć się nagrodą

Alicja Pieszka

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Konkurs My-aktywni-kreatywni