Koncert dla Przyjaciół Szkoły

29 kwietnia w naszej szkole odbył się coroczny Koncert dla Przyjaciół Szkoły. W tym dniu gościliśmy w naszych skromnych progach licznych gości: Barbarę Szalbot – dyrektor MZEAS, Andrzeja Kudełkę – Nadleśniczego Nadleśnictwa Wisła, Barbarę Kędzior – radną Miasta Wisła, Dorotę Heczko – przewodniczącą  Zarządu Osiedla i Rady Rodziców w SP2, Gabrielę Polok-Otawę – dyryrektor  SP1, Julię Troszok – kierownik Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej prowadzącej Klub Zdrowia przy świetlicy C.Z.A.S., Martę Raszkę – przewodniczącą Koła Gospodyń w Czarnem, Władysława Pilcha – pastora Zboru Zielonoświątkowego, a także absolwentów oraz członków rodzin uczniów naszej szkoły. Program koncertu był bardzo bogaty i różnorodny, a w występach brali udział uczniowie klas I – VII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Zebrani mogli wsłuchać się w utwory wykonywane przez uczniów na różnych instrumentach: dzwonkach chromatycznych (uczniowie kl. V), trąbce (Arek Kukla z kl. V), keybordach (Beniamin Cieślar i Jakub Witucki z kl. VI), fletach prostych (uczniowie kl. VII) i poprzecznym (Miriam Pilch z kl. VI), dzwonkach (uczniowie kl. VI) czy ukulele (Diana Cieślar i Hanna Pilch z kl. VI). Podczas uroczystości nie brakowało także tańców (zespół X’Dance oraz uczniowie kl. I – III w „Tańcu Przebiśniegów”) oraz piosenek (w wykonaniu uczniów klasy IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego), a także słowa mówionego – wystąpili laureaci konkursu „Garce po starce” (Jonasz Cieślar i Dominik Juroszek z kl. IV), którzy zaprezentowali wiersz gwarowy autorstwa Pawła Cieślara, a także uczniowie kl. IV i V uczęszczający na zajęcia kółka teatralnego, którzy przedstawili spektakl pt.”Dziweczynka z zapałkami”. Nietypowym punktem programu była prezentacja filmów wykonanych w technice poklatkowej przez uczniów klasy VI, którzy stworzyli je pod kierunkiem Sylwii Śliwki na zajęciach rozwijających kreatywność. Na zakończenie wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali pieśń „U stóp Barani”, a następnie można było skorzystać z poczęstunku.

Cieszymy się, że koncert się odbył i w tej formie mogliśmy wyrazić wdzięczność, jaką czujemy dla Przyjaciół naszej szkoły za to, że dobrze nam życzą, wspierają nas i motywują, by cały czas inwestować w rozwój naszej placówki dla dobra naszych uczniów, a także lokalnej społeczności.

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Koncert dla Przyjaciół Szkoły