Dzień sportów zimowych na Złotym Groniu

05 marca, dzięki uprzejmości Państwa Grażyny i Romana Cieślarów, odbył się na Złotym Groniu Dzień Sportów Zimowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem. Uczniowie tego dnia mogli bezpłatnie skorzystać z wypożyczalni Państwa Pilch i rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem.

W programie była nauka jazdy na nartach dla dzieci niejeżdżących, zjazdy na sankach i jabłuszkach, atrakcje w strefie dziecka, m.in. taśma i karuzela z pontonami oraz najważniejszy punkt programu, czyli udział w Szkolnych Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie dla uczniów klas I-VIII, podczas których profesjonalny pomiar czasu zapewniła firma Xtraining.  Dodatkowo Rada Rodziców zadbała, aby na miejscu dzieci miały przerwę na gorącą czekoladę, a w porze obiadu każdy uczeń posilił się rosołem w tamtejszej restauracji. Ponadto, dzięki Radzie Rodziców, trzech najlepszych uczniów w każdej kategorii wiekowej otrzymało medal, dyplom i nagrodę rzeczową, a najszybszym uczniom w kategorii OPEN wręczono dodatkowo puchary.

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Dzień sportów zimowych na Złotym Groniu