Akademia z okazji święta Konstytucji 3 Maja

Trzydziestego kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji świąt majowych. Uroczystość rozpoczęła się od wniesienia sztandaru i zaśpiewania hymnu narodowego. Następnie, po krótkiej pogadance na temat pierwszego, drugiego i trzeciego maja, uczniowie uczęszczający na zajęcia kółka teatralnego przedstawili scenkę, która nawiązywała do wydarzeń związanych z uchwaleniem konstytucji. Po obejrzeniu przedstawienia wszyscy, przy akompaniamencie muzyki, zaśpiewali pieśń „Witaj majowa jutrzenko”.

Ostatnim punktem programu było poczęstowanie cukierkami uczniów, którzy brali udział w konkursach świetlicowych oraz gwarowym „Garce po starce”, a także zaprezentowanie najpiękniejszych prac i wręczenie nagród laureatom.

Sylwia Krzok

Zobacz także:

W celu kontaktu z sekretariatem wypełnij formularz:

Akademia z okazji święta Konstytucji 3 Maja