Wielka Liga Czytelników

Od października do marca odbywał się w naszej szkole pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu bibliotecznego Wielka Liga Czytelników, w którym w tym roku wzięło udział 9 uczniów z klasy II i III. Byli to: Paulina Puszyńska z kl. III, Asia Sztwiertnia z kl. II, Ewelina Ogrodnik z kl. III, Remik Kucierski z kl. II, Dominik Juroszek z kl. II, Lidzia Cieślar z kl. II, Jonasz Cieślar z kl. II, Gabrysia Gunia z kl. II oraz Marysia Pilch z kl. II. Wśród tych dziewięciu uczestników czworo zdobyło 10 lub więcej sprawności za przeczytane książek i rozwiązanie poprawnie testów dotyczących ich treści. Są to Jonasz Cieślar, Dominik Juroszek, Remigiusz Kucierski  oraz Paulina Puszyńska. Uczniowie ci otrzymali podczas apelu dyplomy Aktywnego Czytelnika, a troje z nich: Paulina, Dominik i Jonasz będzie reprezentowało szkołę podczas półfinału, który odbędzie się w kwietniu w Katowicach.