Omnibus językowy

25 stycznia czteroosobowa drużyna w składzie: Cezary Cieślar i Kinga Cieślar z klasy VIII oraz Mikołaj Giza i Hubert Gunia z klasy VII, wzięła udział w konkursie dla szkół podstawowych ,,Omnibus Językowy”. Konkurs ten zorganizowany przez wiślańskie LO obejmował różnorodne zadania z języka angielskiego, niemieckiego oraz elementów języka hiszpańskiego. Drużyna naszej szkoły, która przybrała wdzięczną , a  jednocześnie  groźną ,  nazwę ,,Szerszenie”, walczyła dzielnie w kolejnych konkurencjach nieźle się przy tym bawiąc i ostatecznie zajęła II miejsce. Z nagrodami oraz dyplomami wróciliśmy bardzo zadowoleni do szkoły.  Duże brawa dla organizatorów konkursu , którzy oprócz rywalizacji pomiędzy szkołami, zapewnili  dużą dawkę  zabawy oraz wyzwolili współpracę w drużynie. Nie obeszło się też bez słodkiego poczęstunku i możliwości rozmów z uczniami z innych szkół.

Opiekun drużyny: Marta Procner