Mikołajki

6 grudnia to data szczególnie wyczekiwana chyba przez wszystkie dzieci, ponieważ w tym dniu z dalekiej Laponii przybywa Mikołaj z mnóstwem prezentów. Ten szczególny gość corocznie odwiedza też naszą szkołę. Nie mogło go więc zabraknąć i w tym roku. Przyjechał do nas z olbrzymim workiem wypchanym prezentami, ale  uczniowie musieli sobie na nie trochę zasłużyć. Dlatego każda klasa przygotowała dla Mikołaja krótki program artystyczny – były wierszyki, piosenki, utwory muzyczne, a nawet wspólne tańce. Po występach nasz szacowny gość odwiedził uczniów w klasach, gdzie każdy mógł sobie zrobić z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. To był bardzo udany dzień i wszyscy cieszyli się z prezentów, które otrzymali.

Mikołajki