Koncert wiosenny

5 kwietnia w naszej szkole odbył się wiosenny koncert, w którym uczestniczyli licznie zebrani goście: Alicja Pilch – radna miasta, Leszek Pilch – przewodniczący zarządu osiedla nr 6 w Wiśle Czarnem, Aleksander Skrzydłowski – przedstawiciel Nadleśnictwa Wisła, Sylwester Foltyn – sekretarz miasta, a także przyjaciele szkoły, rodzice oraz dziadkowie uczniów. Podczas koncertu wystąpili uczniowie wszystkich klas. W trakcie trwania imprezy można było usłyszeć utwory solowe na pianinie, keyboardzie czy gitarze wykonywane przez uczniów uczęszczających do filii ogniska muzycznego działającego przy SP2 oraz do szkoły muzycznej, a także melodie wykonywane grupowo – na dzwonkach lub cymbałkach przy akompaniamencie pianina, keyboardu i akordeonu wyćwiczone pod kierunkiem Elżbiety Szajtauer. Oprócz tego zebrani wysłuchali także piosenki klasy III i obejrzeli układy taneczne wykonane przez dziewczynki z klasy II oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Gwoździem programu było przedstawione przez Edytę Polok sprawozdanie z wyjazdu uczniów SP2 na Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności do Wrocławia oraz prezentacja przygotowanego na tę okazję konkursowego przedstawienia w 100% wymyślonego i zrealizowanego przez uczniów biorących w niej udział – Wiktorię Madzię, Gabrysię Gunię, Bartka Pilcha, Hanię Pilch, Beniamina Cieślara, Kubę Wituckiego i Mikołaja Gizę. Na koniec zebrani obejrzeli film nakręcony podczas wyjazdu do Wrocławia. Po zakończeniu części artystycznej, zebrani mogli skorzystać z poczęstunku. Dziękujemy wszystkim za przybycie na koncert i już dziś zapraszamy na kolejną imprezę – Przegląd Piosenki Ekologicznej, który odbędzie się 21 kwietnia o godz. 12.00 oczywiście w SP2.