1000 powodów, by czytać

UWAGA!!! Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie „1000 powodów, by czytać”. W powstanie pracy konkursowej zaangażowani byli uczniowie całej szkoły. Jednak abyśmy mogli wygrać 1000 książek do szkolnej biblioteki, potrzebna jest Wasza pomoc, ponieważ wygrana w konkursie zależna jest od wyników głosowania na poszczególne prace. Regulamin przewiduje 5 nagród głównych dla szkół do 120 uczniów oraz 5 nagród dla szkół powyżej 120 uczniów.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej szkoły poprzez codzienne głosowanie na pracę konkursową, którą można znaleźć, klikając na banner konkursu w aplikacji mobilnej Empik (na samej górze), wybierając kategorię „Szkoły do 120 uczniów”, wpisując do wyszukiwarki słowo „Wisła”, a następnie wybierając pracę Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza. Aby zagłosować, konieczne jest posiadanie aplikacji mobilnej Empik (nie Empik Go). Głosować można codziennie od 2 listopada do 2 grudnia 2020 r.

Już teraz serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz rozreklamowanie tej akcji wśród rodziny i znajomych!